Ansatte

Askeladden

Ellen Johansen

Stilling: Assistent
404 05 105
ellen.i.johansen@hotmail.com

Barnehagelærer på disp.

Nina M.B. Benestad

Stilling: Barnehagelærer

Permisjon

Anne Cecilie Fagerås

Stilling: Barnehagelærer
404 05 105
skubhg@gmail.com

Hattifnatter

Tommeliten

Trine Remvik

Stilling: Assistent
404 05 108
t.remvik@gmail.com

Veronica Annie Wahlberg

Stilling: Assistent
404 05 107
veronica.a.wahlberg@gmail.com

Elvira Soni

Stilling: Barnehagelærer
404 05 108
1996tommeliten@gmail.com

Tyrihans

Connie Krum

Stilling: Assistent

Maria Barros

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
404 05 106
mbarros@getmail.no

Line Anette Wagener

Stilling: Barnehagelærer
404 05 106
line.anette.wagener@hotmail.com

Veslefrikk

Liv Anita Skoglund

Stilling: Assistent
404 05 107
anitaskoglund4@gmail.com

Camilla Carlson

Stilling: Assistent
404 05 106
camilla-carlson@hotmail.com

Juana Maria Stensrud

Stilling: Barnehagelærer

Andre ansatte

Webansvarlig Skullerudhøgda Foreldrelagsbarnehage

Stilling: Annet

Lisbeth Nordskag

Stilling: Daglig leder
404 05 109
Skubhg@online.no

Lisbeth Nordskag

Stilling: Daglig leder
40405109
Skubhg@online.no